KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15124114
nr 1512 4114
Oljemålningar
3 st, B V Rehnberg. Signerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 41x57-40x72 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 december 2022
kl 18:22:07
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr